Radek Hendrych - STAVEX Chrudim

Naše stavební firma Radek Hendrych – STAVEX Chrudim se prvořadě zaměřuje na generální dodávky staveb na klíč, rekonstrukce objektů, stavby rodinných domů na klíč a další stavební práce. V rámci portfolia nabízených služeb zajišťujeme mimo jiné vypracování projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení, přípravu kolaudačního řízení, odborný stavební dozor a další inženýrskou činnost ve výstavbě. Nově vytváříme grafické návrhy exteriérů a interiérů či 3D vizualizace.     » Zobrazit více informací

Máte pozemek, na kterém ve vašich představách sice už stojí vysněný dům, ale tápete, kde vlastně začít s realizací? Koupili jste starší domek a stojíte před náročnou rekonstrukcí? Hledáte marně povolaného odborníka? Potřebujete pomoci s projektem, stavebním řízením či třeba s výběrem materiálů? Neplýtvejte zbytečně svým časem. Stavební firma STAVEX Chrudim vám nabízí komplexní řešení. Dlouholetá zkušenost ve stavebnictví (založeno roku 1991) a množství referencí mluví za vše.

Od představy k vysněnému rodinnému domu

Na první pohled cesta plná úskalí se s pomocí stavební firmy STAVEX Chrudim stane téměř bezstarostnou. Naší firemní filozofií je individuální přístup k zákazníkům, kvalita, spolehlivost, komplexnost nabízených služeb a dodržování termínů. Budeme krok po kroku naplňovat vaše představy. Nemáte-li na pozemku inženýrské sítě, nevadí. STAVEX Chrudim zajistí vše od projektové dokumentace stavby, stavebního povolení, inženýrských sítí, vlastní stavby až po sádrokartonářské, instalatérské, topenářské, malířské a natěračské práce. Samozřejmostí je rovněž autorizovaný odborný stavební dozor. Tedy komplexní paleta stavebních služeb: od projektu až ke kolaudaci. Standardem je neustálý kontakt s klientem a flexibilita zohledňující různorodé požadavky. Výsledkem nemůže být nic jiného než spokojenost.

Prohlédněte si také katalog pěti návrhů typizovaných rodinných domů na klíč v nízkoenergetickém standardu. Zvolený projekt si samozřejmě můžete přizpůsobit svým nejrůznějším požadavkům i přáním. Rodinný dům, ač původně vychází z katalogové předlohy, tak respektuje vaši individualitu. Výsledkem bude dům, který plně vyhovuje všem vašim nárokům na ideální bydlení v nízkoenergetickém standardu.

STAVEX Chrudim staví i administrativní budovy, kanceláře a hřiště

Kromě dodávek rodinných domů na klíč realizujeme administrativní a technické stavby (sklady, kanceláře, výrobní haly) a výstavbu občanské vybavenosti (hřiště, úpravy veřejných prostor). Rovněž provádí odborné renovace všech typů objektů, konkrétněji se může jednat například o památkově chráněné budovy vyžadující dodržení nestandardních pracovních postupů. Vybere si tedy každý, kdo chce využít jen část stavebních a příbuzných prací z bohaté nabídky, ať už jde o rekonstrukce domů, opravy fasád, vnitřních rozvodů a omítek, malířské a natěračské práce.

Působíme převážně v Pardubickém kraji, ačkoliv realizované stavby, rekonstruované a renovované objekty či rodinné domy je možné nalézt rovněž v rámci dalších (zejména sousedních) krajů.

Podrobnější informace Vám rádi poskytneme osobně či telefonicky. Vynasnažíme se nalézt takové řešení, které vás plně uspokojí. Neváhejte, zavolejte na 775 246 690 a domluvte si schůzku.

STAVEX Chrudim nově zpracovává průkazy energetické náročnosti

Nezapomeňte, že při výstavbě nové budovy je stavebník nebo vlastník budovy povinen podle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií zajistit splnění požadavků na energetickou náročnost budovy a doložit jej průkazem energetické náročnosti. STAVEX Chrudim nově nabízí služby energetického specialisty, který vám zpracuje průkaz energetické náročnosti budovy pro nový objekt, prodej nebo pronájem budovy či rekonstrukci domu, připraví podklady pro Novou zelenou úsporám či pro Kotlíkové dotace a doporučí vhodné energetické opatření vedoucí ke snížení energetické náročnosti. Pokud plánujete realizovat některou z výše uvedených akcí, neváhejte kontaktovat našeho energetického specialistu.

Proč využívat služeb naší stavební firmy?

  • TRADICE: založeno roku 1991
  • ŠIROKÉ PORTFOLIO SLUŽEB: od projektu ke kolaudaci
  • OSOBNÍ PŘÍSTUP: preferujeme přímý kontakt se zákazníkem
  • SPOKOJENOST KLIENTŮ: náš primární cíl

Sídlo firmy